חזית הבניין

נראות חזית הבניין

בניין מסחרי אינו רק מתקן המספק את צרכיו של העסק ולקוחותיו, הוא משמש גם כמרחב אסתטי המייצג את תדמית המותג שלך ואת החוויה שברצונך לספק לכל המשתמשים בו.

בנייני מגורים נועדו לשמש כבית, כמקום מפלט ומנוחה מהיום - יום ומהווים אף הם חלל שניתן לבנות בו אסתטיקה באופנים רבים ומגוונים.

העיצוב עשוי לשרת צרכים שונים בבניין ולהשרות אווירה מתאימה. לכן, בבניינים מסחריים ולמטרות מגורים כאחד, חזית הבניין היא הפנים אשר ניצבות אל מול הרחוב ומייצגות את הבניין כולו.

על מנת שחזית הבניין תהיה בעלת נראות מרשימה ומזמינה, יש לקחת בחשבון מאפיינים רבים בעת עיצוב ותכנון החזית.

בחירת החומרים

חומרי החזית חשובים לא פחות מהתוכנית העיצובית עצמה. כיום, מאפשרות לנו טכנולוגיות הבנייה המתקדמות ליצור חזיתות שיהיו פתוחות ומזמינות ויאפשרו לתאורה טבעית ולאוויר להיכנס אל מבואת הבניין.

נראות זו תסייע לטשטש את תחושת ה"מבצר הסגור" שבניינים גדולי - ממדים עשויים ליצור. על ידי שימוש בחומרים קלים וניתנים לעיצוב גמיש, כמו אלומיניום וזכוכית, נוכל ליצור קירות מסך על קונסטרוקציות אלומיניום שיספקו לבניין נראות מודרנית ופתוחה.

שילוב של תיבות דואר ודלתות כניסה מאלומיניום וזכוכית ישלימו את המראה החדשני שמשנה באופן אוטומטי את נראות הבניין ממבצר אבן סגור ומנוכר לאתר מתקדם ומזמין.

בכל הקשור לקירות החזית או לדלתות כניסה, זכוכית היא החומר המאפשר את זרימת האויר, והאוויר שהרחוב העירוני משווע לה כל כך.

השימוש באור טבעי מספק יתרון נוסף – הפחתת השימוש בתאורה מלאכותית הגובה מחיר סביבתי כבד.

אמצעים טכנולוגיים משלימים

על מנת לשוות לבניין נראות מודרנית ומתקדמת ולספק שימושים נוחים נוספים למשתמשים בו, ניתן לשלב בחזית הבניין אמצעים טכנולוגיים רבים ומגוונים שיבדילו אותו מהבניינים המיושנים שבסביבתו ויזניקו אותו אל העידן הדיגיטלי והצרכים החדשים אשר מתעוררים בו.

דלתות הזזה אוטומטיות, ישוו לבניין תדמית חדשנית.
ניתן לשלב בדלת אינטרקום חכם המחובר למערכות הטלפוניות בעסק או בשילוב מצלמה המאפשרת לזהות את העומדים בחזית ולאפשר כניסה רק לאנשים המורשים לכך לבטיחות מקסימלית ותחושת פרטיות לדיירים, לעובדים וללקוחות כאחד.

שילוב החזית במרחב הארכיטקטוני

כאשר חזית בניין מעוצבת באופן המבדיל אותה באופן משמעותי מהמרחב בו היא נמצאת, עשוי הבניין להפוך ל"פיל לבן". הזרות הגדולה עשויה לגרום לרתיעה מכניסה אליו.

במידה והחזית סגורה מדי, מועדת להזנחה או מובחנת מסביבתה, עשוי הבניין ליצור תחושת אי נוחות גדולה עבור העוברים והשבים, בעיקר בלילה.

לכן, חשוב מאוד לקחת בחשבון את המאפיינים הסביבתיים בעיצוב חזית הבניין.

השימוש בדלתות וחזיתות זכוכית ובקירות מסך בחזית יספקו לך בדיוק את זה. תחושת פתיחות, שילוב במרחב וזרימה אסתטית.

תאורה מספקת בשעות הלילה ורחבת כניסה מטופחת ונעימה, תספק אווירה בטוחה ומזמינה לא רק למשתמשי הבניין, אלא גם לציבור הרחב העובר על פניו ברחוב אשר יתפוס את הבניין כמאפיין המשתלב במרחב העירוני בצורה מיטיבה ולא כנטע זר הפוגע בשלמות המרחב.

א. בלייכר תעשיות מעצבים את חזיתות הבניין של העתיד כבר מעל 30 שנה

הניסיון והידע המקצועי הנרחב שלנו עומד לרשותך בכל עת. לאורך כל שנות פעילותנו הוביל צוות המהנדסים המתקדם שלנו את תחום הבנייה והפיתוח בישראל וקבע תקני איכות חסרי תקדים בתחום פתרונות האלומיניום.

כאשר עומד לצידך בכל שלבי עיצוב חזית הבניין שלך כוח מוכשר, מנוסה ומחויבות בלתי מתפשרת למצוינות באיכות, במקצועיות ובשירות, מובטח לך פרויקט מנצח ומתקדם שיזניק את הנכס שלך אל המקום הראוי לו וישמור עליו רלוונטי בעולם הבנייה והעיצוב המודרני המשתנה ללא הרף.

 

Processing request....