איך נבחר תיבות דואר?

כך נבחר תיבות דואר לבניינים למגורים

בעת עיצוב מחדש של חזית הבניין או בהקמת בניין חדש, לרוב איננו נותנים יותר מדי את הדעת על תיבות הדואר שיוצבו בבניין. עם זאת, למרות שעל פניו נראה שהדואר הרגיל הולך ונעלם מן העולם בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, מידע רב עודנו זורם דרך תיבות הדואר שלנו ופעמים רבות הן מכילות מידע אישי רגיש בתחומים הרפואיים, הכלכליים המשפטיים ורבים אחרים. לפי סקר שנערך על ידי מכון גאלופ, למרות טכנולוגיות התקשורת המתקדמות הקיימות היום, תיבות הדואר נכון להיום כאן כדי להישאר ומשמשות עדיין למטרות רבות. לכן, על מנת לקבל תחושת ביטחון מרבית וכדי ליהנות מחזית יפה ומעוצבת לבניין, למדנו במהלך שנות פעילותנו הרבות לקחת בחשבון מספר שיקולים כאשר אנו מייצרים תיבות דואר לבניינים שלך. א. בלייכר תעשיות בע"מ מזמינים אותך כראש ועד הבית או בעלי בניין מגורים להיעזר בנו בבחירת תיבות הדואר המושלמות לבניין שלך.

מיקום התיבות

ישנן שתי אפשרויות עיקריות בהצבת תיבות הדואר בבניין:

מחוץ לבניין

לרוב יוצבו תיבות דואר בקיר או בדלת אינטרקום בחזית הבניין. במידה ונבחר להציבן בחוץ, יש לזכור כי מערך תיבות הדואר הופך לחלק בלתי נפרד מחזית הבניין ולכן ייכנסו שיקולים עיצוביים נוספים על-מנת שנתכנן שילוב מושכל, נוח ואסתטי של תיבות הדואר שיהוו חלק מהחזית המזמינה והנעימה של הבניין.

בתוך הבניין

תיבות דואר פנימיות יהיו לרוב על קיר המבואה בכניסה. חשוב שנשאל את עצמנו מה החלל העומד לרשותנו בסביבה זו. האם מדובר במבואה צרה או באולם רחב ידיים? חשוב שנדע למקם את התיבות באופן שישרת את דיירי הבניין בנוחות ויגרום להם להרגיש שתוכן הדואר בטוח.

היכן שלא נציב אותם – חשוב שיהיו מוגנות

יהא מיקום התיבות שנבחר אשר יהא, חשוב מאוד שנמקם אותן כך שמערך התיבות ותוכנן יהיו מוגנים מתנאי הסביבה ומפגעי מזג האוויר. כמו כן, מומלץ מאוד שהחומר ממנו עשויה התיבה יהיה עמיד מפני פגעי מזג האוויר, כמו אלומיניום למשל, כך שישתלבו יפה בדלת אלומיניום וזכוכית.

גודל וצורת הצבה

מכון התקנים מגדיר סטנדרטים שונים לממדי ולצורת הצבת תיבות הדואר במרחבים המשותפים וחשוב מאוד כי בבואנו להתקין מערך תיבות דואר בבניין, נוודא שהן עומדות בכל התקנים הנדרשים על מנת להבטיח איכות מרבית. בעוד שתיבות פנימיות יהיו לרוב קטנות יחסית עקב מגבלות השטח, תיבות המוצבות בחוץ יכולות להיות גדולות ומרווחות יותר. חשוב לבחון אילו ממדים של תיבות ישרתו בצורה הטובה ביותר את צרכי הדיירים וישתלבו בצורה טובה עם עיצוב הדלת, פרופילי החלונות וחזית הבניין בכללה.

נדרשות תיבות דואר לבניינים? א. בלייכר תעשיות בע"מ יספקו לך שירות מהשורה הראשונה

אנו מייצרים תיבות דואר ופתרונות מתקדמים אחרים לחזיתות בתים כמו דלתות אוטומטיות ודלת אינטרקום כבר שלושה עשורים. אנו מקפידים להתעדכן תדיר בכל החידושים הטכנולוגיים והמגמות העיצוביות העכשוויות ביותר על מנת לספק ללקוחותינו את המוצר האיכותי והמדויק ביותר לצרכיהם. בין אם יש לך צורך בקירות מסך שייקחו את חזית הבניין היישר על המאה ה-21, או שברצונך לשלב בדלתות כניסה זכוכית שקופה שתאפשר לאור השמש להיכנס ותהפוך את כניסת הבניין למזמינה יותר, לשלב אינטרקום או למקם דלתות הזזה אוטומטיות, אנו כאן כדי לתת לך את מה שיישקף את תדמית הבניין שלך באופן הנכון והמדויק ביותר לשאיפותיך. לפרטים נוספים ולתיאום פגישה בה נוכל להתאים את הפתרונות האופטימליים עבורך, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ונשמח לתת לך שירות איכותי ואמין.

Processing request....