יתרונות השימוש באלומיניום לחזיתות הבניין

יתרונות השימוש באלומיניום לחזיתות הבניין

חזית הבניין משמשת כפניו ומייצגת את מהותו ותדמיתו לעוברים ושבים.

כאשר חזית הבניין סגורה ומוזנחת, היא אינה משאירה רושם משמעותי, או עלולה להשאיר רושם של אי נוחות ורתיעה.

עם זאת, כאשר החזית מעוצבת באופן מזמין, הרושם שיתעורר בקרב העוברים והשבים בבניין יהיה שונה לחלוטין.

חזיתות הזכוכית השוברות את ההפרדה בין הפנים לחוץ, מאפשרות לאור טבעי להיכנס ומציגות אסתטיקה נעימה. עיצוב כזה יעורר את הרושם כי עבודה ומחשבה רבה הושקעו בבניין וכי הוא מכבד את עצמו ואת הנכנסים אליו.

בלייכר תעשיות בע"מ מציעים פתרונות מתקדמים ברמה הגבוהה ביותר לחזיתות בניין – תיבות דואר, ויטרינות זכוכית, קירות מסך, דלתות כניסה בשילוב אינטרקום ועוד.

במהלך כל שנות עבודתנו, מצאנו כי השימוש באלומיניום בחזיתות בניין, בין אם בפרופילי החלונות, הדלתות או בתיבות הדואר, טומן בחובו יתרונות רבים במספר תחומים.

לחזית הבניין ולשימושים רבים אחרים, אנו מציעים פתרונות עיצוב ייחודיים מאלומיניום.

מהו האלומיניום?

אלומיניום הוא למעשה המתכת הנפוצה ביותר בכדור הארץ. בעולם העתיק שימש החומר כבסיס לצביעה ולעצירת דימום ומשמש למטרות אלו עד היום. כיום, נמצאו לחומר היעיל והחכם הזה שימושים רבים נוספים.

שימושיות גבוהה ביותר

לאלומיניום מספר תכונות אשר הופכות אותו למתכת שימושית ונוחה יותר מאחרות הנמצאות בשימוש בתעשיות השונות.

האלומיניום עמיד מאוד, אינו עובר תהליך הזדקנות ולכן אינו מתעוות, מתפורר או נסדק במבנהו עם הזמן. הוא ישרת אותך נאמנה במשך שנים רבות ללא צורך בפעולות תחזוקה או צביעה מחודשת וכן מתנקה בקלות רבה.
האלומיניום קל משקל ולכן יעיל מאוד לשינוע, להרכבה והתקנה ואינו מפעיל לחץ רב על נקודות החיבור שלו עם הקרקע ועם הסובב אותו, מה שמוסיף עוד לעמידות שלו ושל סביבתו.
החומר הקל והגמיש פשוט מאוד לעיצוב וניתן בקלות רבה לכופפו, לעגלו ולבצע בו חיתוכים בכל אופן שנרצה, מה שהופך אותו לאופטימלי לעיצוב.

החומר המושלם לחזיתות הבניין

תכונות אלו ורבות אחרות הופכות את האלומיניום לחומר המושלם לעיצוב חזית הבניין.

עמידותו הרבה תבטיח כי לא יידרש לבצע פעולות תחזוקה שוטפות על-מנת ליהנות מחזית מבריקה, נקיה, בעלת מראה חדיש ובמצב טוב לאורך שנים.

 בנוסף, האלומיניום עמיד מאוד גם לרטיבות ולפגעי מזג האוויר ואינו מחליד. כמו כן, הוא עמיד לאור השמש ואינו עובר תהליכי התיישנות עם הזמן, מכלול תכונות אלו הופכות אותו לבחירה הטבעית והנבונה ביותר לשימושי חוץ ובעיקר לעיצובי חזיתות.

טכנולוגיות מתקדמות עכשוויות מבטיחות כי כמו בימי קדם, גם היום האלומיניום יהיה יעיל מאוד בעבודות צבע ובאיכות גבוהה מאי פעם. באמצעות צביעה מתקדמת הנעשית על ידי אפייה בתנורים מיוחדים מובטח כי הצבע יישמר לאורך שנים, לא ידהה עם הזמן וישמור על עמידות גבוהה לתנאי הסביבה.

טכנולוגיות יציקה חדשניות מאפשרות לבצע יציקות אחידות ומדויקות יותר מאי פעם ולעצב את המתכת המופלאה בכל דרך שרק נרצה.

לעיצוב חזית הבניין שלך א. בלייכר תעשיות בע"מ עומדים לשירותך

ב-30 השנים האחרונות הובלנו את תחום פתרונות העיצוב לחזיתות בניין.

אנו עושים שימוש מגוון ומתקדם באלומיניום ובזכוכית.

חומרים אלו, אשר מהווים את יסודות הבנייה המודרנית, משווים לחזית הבניין שלך אסתטיקה מודרנית, מזמינה ומתקדמת.

הדלתות האיכותיות המשלבות אינטרקום מספקות תחושת ביטחון ויחד עם תיבות הדואר המעוצבות בתבונה על מנת להשתלב בדלתות הבניין, יהוו פתרון נוח ואסתטי לחזית הבניין שלך.

בין אם יש לך צורך בדלת חדשה, בתיבות דואר חדשות שיהיו שימושיות ויתרמו לאסתטיקת הבניין, או בקירות מסך שישוו לו מראה מתוחכם, א. בלייכר עומדים בתקנים הקפדניים ביותר ומייצרים את כל הדלתות תוך פיקוח הנדסי מלא.

לפרטים נוספים על שירותינו המתקדמים ולהזמנות אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום.

Processing request....